kubki villeroy&boch

Elegancja kubków Villeroy&Boch

Picie codziennej kawy, herbaty, jak i innych naparów, sprawia swoistą przyjemność. Jednakże wyjątkowy kubek potrafi jeszcze bardziej umilać te chwile. Niemiecka marka Villeroy&Boch przygotowała dla swoich fanów, wysmakowane kolekcje kubków, które swoim wyglądem i klasą samą w sobie, potrafią zdziałać wiele.

Nieskazitelny wygląd

Kubki Villeroy&Boch wykonane są z najwyższego gatunku porcelany, która jest gładka i jednolita w swoim wyglądzie. Do wyboru są:
– najróżniejsze motywy dekoracyjne – aktualne z wybraną porą roku lub okazjonalnymi świętami;
– rozmaite kształty, zachowane w stylu klasycznym, jak i nawiązujące w zupełności do modernizmu;
– różnorodne pojemności, wedle indywidualnych upodobań.
To, co wyróżnia kubki tej marki na tle innych, to trwałość. Można w nich pić bardzo długo, bez uszczerbku na pierwotnym wyglądzie.

Piękno każdej kolekcji

Oryginalny look na stole, w zestawieniu z równie znakomitą zastawą, będzie stanowił wyśmienity komplet, do używania na co dzień, jak i od święta. Co sezon pojawiają się przeróżne wersje kubków Villeroy&Boch, toteż każdy może wybrać coś dla siebie. To także znakomity wybór na prezent dla bliskiej osoby, znajomych, współpracowników. Picie jest naturalną potrzebą, a jego stosowna oprawa sprawi, że takie chwile zostaną zapamiętane. Do wyboru są wersje pojedyncze, a także w kompletach – co zezwoli na dopasowanie do każdego domownika wedle jego upodobań.