Koncert Marty Baum

2010-10-25Zapraszamy serdecznie w najbliższą sobotę 30 października o godz. 20:00 na koncert Marty Baum.

 

Projekt ten stworzony został z głębokiej inspiracji muzyką lat 20-30. Jest wynikiem tęsknoty za pięknem ukrytym w muzyce oraz kulturą tych lat. Ów recital muzyczny poświęcony będzie głównie legendarnym artystkom z tamtych lat - Marlenie Dietrich oraz Edith Piaf. Jednakże będzie można także usłyszeć utwory z repertuaru polskich gwiazd lat 20-30, a mianowicie Hanki Ordonównej czy Mieczysława Fogga. Projekt ten zbudowany został za szczególną dbałością o warstwę nie tylko muzyczną, ale także estetyczną, którą podkreślać będą stroje wokalistki, zaprojektowanie specjalnie na ten cel przez Joannę Hawrot. 
www.myspace.com/martabaum

 

Marta Baum - wokalistka, basistka, manager
Od 2008r edukacja w Krakowskiej Szkole Jazzu I Muzyki Rozrywkowej-wokalistyka. Twórczyni projektu muzycznego "lata 20-30". Basistka w zespole coverowym Goście. Aktualnie współtworzy krakowski zespół baum-wokal i teksty. Założycielka agencji artystycznej baum.art.

 
Michał Iwanek - piano 
Muzyk niezwykle kreatywny i elastyczny. Od lat rozchwytywany do współpracy do licznych składów muzycznych ze względu na swą bogatą wyobraźnię oraz umiejętność odnalezienia się w różnorakiej stylistyce. Działający głównie na lubelskiej scenie jazzowej. Członek Lubelskiego Tria Jazzowego. Akompaniator i sideman.


Emilia Kojder - skrzypce
Absolwentka Akademii Muzycznej w Białymstoku. Uczyła się również w Konserwatorium w Brukseli. Grywa w kwartetach smyczkowych i orkiestrach kameralnych. Aktualnie pracuje w Filharmonii Lubelskiej.

Zobacz inne artykuły z tego działu powrót

Zapraszamy do Akwarela Cafe

ul. Rynek 6, Lublin
Rezerwacja: 081 534 64 09

Zobacz plan dojazdu »