Aktywne malowanie akwarelami, przy pysznej kawie

Odwiedzając kawiarnię z akwarelami w Amsterdamie, możesz wypić filiżankę kawy podczas malowania akwarelami. Gorące i zimne kolory, które dodajesz do swojego obrazu, nadają mu niepowtarzalną fakturę i wrażenie po sklejeniu.

Kiedy weszłam do akwarela Cafe w Amsterdamie, moje zmysły zostały przytłoczone silnymi zapachami kawy i farby w tym klimatyzowanym miejscu, w którym mogłam malować i popijać kawę. To było jak zwiedzanie innego świata.

W przeszłości artyści malowali swoje portrety farbami wodnymi. W ostatnich latach ludzie używali kawy jako wehikułu do malowania.

W przeszłości artyści malowali swoje portrety farbami wodnymi. W ostatnich latach ludzie używali kawy jako wehikułu do malowania. Używając latte jako rodzaju pędzla, możesz użyć kawy jako środka do tworzenia własnych dzieł sztuki z dodatkową dawką kreatywności i życia!

Kawiarnia akwarelowa to miejsce, w którym można doświadczyć radości malowania i picia kawy! To wyjątkowe doświadczenie jest koniecznością dla wszystkich miłośników sztuki.

Kawy z całego świata

Soho Coffee to londyńska kawiarnia oferująca szeroki wybór kaw z całego świata. Firma z siedzibą w Londynie ma na celu dostarczanie ludziom egzotycznych i niezwykłych smaków. Podają kawę z różnych regionów, takich jak Kenia, Wenezuela i Wietnam.

Akwarela kawiarnia to kawiarnia, która sprzedaje kawy speciality z całego świata. Mają szeroką gamę ziaren kawy, które są podawane w mrożonych latte lub cappuccino z różnymi dodatkami, takimi jak pianki, bita śmietana i laski cynamonu.

W kawiarni akwarelowej na ścianach znajduje się również kilku artystów, którzy oferują obrazy na sprzedaż osobom zainteresowanym ich zakupem, a także tym, którzy chcieliby bezpośrednio wesprzeć artystów, kupując ich prace.

Ta kawiarnia jest jak żadna inna. Wykorzystuje ideę globalnej kultury kawy i zamienia ją w dzieło sztuki.

Kawiarnia akwarelowa w Japonii o nazwie Hanaena została stworzona w 2018 roku przez Minami Hirakawę, która chciała stworzyć doświadczenie, które „ulepszyłoby życie ludzi lubiących pić kawę”. Jej celem było pomóc ludziom docenić smaki ich ulubionych napojów ponad to, co mogą smakować własnymi językami.

Kawiarnia serwuje napoje z ziaren kawy pochodzących z różnych krajów świata – Kolumbii, Etiopii, Gwatemali, Meksyku, Jemenu – nadając każdemu napojowi unikalny profil smakowy. Minimalistyczna koncepcja projektowa ma być „miejscem, w którym ludzie mogą uciec od rzeczywistości”, delektując się ulubionym napojem.

Kawiarnia akwarelowa to miejsce, do którego każdy może przyjść, aby napić się kawy i nawiązać kontakt towarzyski. Ponieważ jest to pierwsza akwarelowa kawiarnia w okolicy, wciąż budują własną tożsamość.

Właścicielka kawiarni od lat podróżuje, a teraz uwielbia podróżować i poznawać nowych ludzi z całego świata. Chciał dzielić się swoją miłością do podróży z innymi, tworząc przestrzeń, w której ludzie mogliby spotykać się z przyjaciółmi, a także nawiązywać nowe znajomości.

Z tym pomysłem otworzył przestrzeń, która ma na celu zgromadzenie miłośników kawy z różnych krajów poprzez unikalne mieszanki ziaren kawy z różnych części świata